Başkasının rüyasında görünmek ne anlama gelir? Tabiri nedir?

Lütfenoturum açveyakayıtpaylaşımları beğenmek.
Haberler

Başkasının rüyasında görünmek herkesin sık duyduğu ve yaşadığı bir şeydir. Bir arkadaşınız bir sabah size mesaj atmışssa ve rüyamda seni gördüm demiş ise sonrasında başlar anlatılanlar teker-teker ve dikkatlice dinlemeye başlarız.

 

İşin en güzel yanı, bu başkasının rüyasında görünmek birilerine gerçekten dokunduğunun yani hayatlarına dahil olduğun anlamına gelir. Onların hayatındaki etkileri de senle onun arasındaki iletişimi ve onun bakış açısından seni gösterir.

 

Genellikle; “Rüyamda seni gördüm, ölmüştün!” demelerine endişeleniriz ve yorumlarken ömrün uzayacak diye nitelendiririz. Aslında rüyada görülen o ölüm, gözlerden ırak olman anlamına ve başkasının sana olan hislerinin giderek azaldığına dalalettir.

 

Bunu kabul etmen gerekir, artık aran giderek açılmıştır ya da açılacaktır. Eğer o başkasının rüyasında ölü olarak değil de başka türlü göründüysen bu o kişinin gözünde olan seni daha da iyi tanımanı sağlayacaktır. Hazır rüyasını anlatmışken, iyice detayları sor. Sor ki dünyanın en güzel, en saf eleştirisini ( feedback vari ) ondan al.

 

Ayrıca başka birinin rüyasında yer edinen sen, enerjinin de yükseldiğinin farkına varmalısın. Biri seni rüyasında gördüyse o vakit istediğin şeylere de yoğunlaşıp, almak istediği işi alabilir, ulaşmak istediğin kişiye ulaşabilir ve yapmay istediğin şeyi de yapabilirsin.

 

Tam dönemi! Muhtaç olduğun kudreti birileri sana hatırlatıyor, seni seven ve değer veren kişilerdir bunlar. Bazıları belli bile etmez. Düşmanını rüyasında gören kişi de aslında tamamen düşmanına bağlanmış olan kişilerdir. Aksi halde suratını bile hatırlamaz ne diyorsun?

 

O vakit güzel insan. Sen sen ol bu güzel haberin üzerine, rüyalarında başkası nasıl görmüş olursa olsun, bu durumu pozitif hale dönüştür ve tadını çıkar. Detaylar hakkında da beni Twitter’dan bilgilendir ki ona da göre şöyle efsane bir yorum daha yapayım Trendun üzerinden.

 

P.S. : Arkadaşına sor, rüyasında seni gördüğü vakit gülümseyip gülümsemediğini, üzgün olup olmadığını. Üzgün isen, o seni üzgün görüyordur gidip sarıl ona. Mutlu isen yine git sarıl çünkü o aynı zamanda mutluluğunu da paylaşmak istiyordur.

 

Ooo! Bu tabiri yazarken yıldız kaydı. Gökyüzüne bakıp rüya tabiri yapmanın dayanılmaz huzurunu da sizlerle paylaşarak, seni ve arkadaşlarını selamlıyor ve öpüyorum.

 

Sevgiler!

Reactions

0
10
0
0
0
0
Bu paylaşıma zaten etkileşim yapıldı.