Doğa dostu, 2,000 kez kullanılabilen ekonomik ambalajlar üretildi!

Lütfenoturum açveyakayıtpaylaşımları beğenmek.
Haberler

Bir şirket, 2.000 kez yeniden kullanılabilen ambalaj üretti. Geleneksel ambalajlar sadece bir kez kullanılırken, bu su geçirmez fermuarlı paketler tekrar tekrar kullanılabilir. Toad&Co şirketinden Kelly Milazzo şöyle diyor: “Geri dönüşüm tesislerimizin tamamını daha verimli hale getirebiliriz, sorunun köküne geri dönebilir ve ambalajı azaltmak için bir yol izleyebiliriz”. Halihazırda yeniden kullanılabilen çok yönlü bakkal torbaları ve su şişeleri var. Bu farklı değil

Kelly diyor ki: “toadandco.com’a gittiğinizde, yeniden kullanılabilen postayı seçme seçeneğiniz var. Ekstra naliyet yok. Bir siparişi aldığımızda bu yeniden kullanılabilir paketleri kullanarak göndermekteyiz. Paketlerini aldıklarında, etiketi ters çevirdiklerinde, Ambalajı geri gönderebilirler. ABD’deki katı atıkların %30’u, çevrimiçi alışverişin artmasının büyük bir rol oynadığı ambalajlardan gelmekte.

Ancak bu paketlerin her biri yaklaşık 10 ağacı kurtarabilir ve 2.000 kez yeniden kullanılabilir. Kelly: “Eğer 2.500 nakliyeyi dolaşımda tutabilirsek, 50 milyona kadar kağıt posta ambalajını kurtarabiliriz”. diyor. Bazı insanlar ambalajın geri verilmesinin çevresel etkisini sorgularken, araştırmalar yeni ambalajlar oluşturmadan daha küçük bir karbon ayak izi bırakıldığını gösteriyor.

Kelly şöyle diyor: “Bu noktada, tüketici talebi posta ambalajlarının kullanılabilirliğini artıyor”. Ve talep giderek artmakta. Limeloop için son hedef, yeniden kullanılabilir posta ambalajlarının bir tedarik zincirinde bir şekilde ana akım olması. Bu posta, nakliye tesislerimize tekrar geri gelmek zorunda değil ama size en yakın olan yere de gidebilirsiniz”.

Reactions

0
0
0
0
0
0
Bu paylaşıma zaten etkileşim yapıldı.