Epic Games açıkladı! Fortnite Playground Modu geri dönüyor!

Lütfenoturum açveyakayıtpaylaşımları beğenmek.
Haberler

Epic Games‘in yakın zamanda açıkladığı üzere ortalığı kasıp kavuran oyunu Fortnite’ın Playground Modu’nu, 25 Temmuz 2018 Çarşamba günü 5.10 yamasının bir parçası olarak yeniden oyunseverlere sunuyor. Fortnite’ın bu yeni sürümü, takım seçme opsiyonlarını, ek yağma ve tüm arazi araçlarına binme yeteneği gibi bir çok özellik içerecek.

Playground Modu, oyunculara silahları test etmek, dört kişilik bir grupta yeteneklerini uygulamak ve oyunda yeni yapılar ve hatta oyunlar oluşturmak için bir yer vermek üzere tasarlandı. Ne yazık ki, Epic, Playground Modu’nu 27 Haziran‘da yayınlanmasından birkaç saat sonra hatalara ve oyunlara girmek için uzun bekleme sürelerine bağlı olarak geri almak zorunda kaldı. Playground Modu, bu ayın başlarında bir geri dönüş yaptı, ancak iyi olmadı.

Playground Modu’nun geri dönüşünden sadece birkaç gün sonra Epic, 12 Temmuz‘da tekrar çalışmalara başlayacağını duyurdu. Epic ayrıca, Playground Modu’nun, duyurduklarına ek olarak bir dizi yeni özellik elde edeceğini de belirtti:

– 1v1 ve 2v2 özelliği
– Oyun Denetleyicilerine AIM desteği
– Diğer oyuncuların yapılarını düzenleme
– Takım arkadaşlarını/düşmanları doğrudan etkileyen tuzaklar
– Haritada ekip arkadaşlarını vurgulama
– Kazma ile düşmanlara hasar verme

Bu özelliklerin hala planlanmış Playground Modu‘nun geri dönüşünün bir parçası olup olmadığı net değil. Ancak bu mod, 25 Temmuz 2018 Çarşamba günü, Fortnite’ın 1. yıldönümü kutlamasıyla birlikte, 5.1 yamanın düşmesinden bir gün sonra dönecek.

 

 

Epic’in oyuna kattığı birçok öğe, neredeyse Battle Royale’den bile daha fazla Playground için tasarlanmış gibi görünüyor. Burada, sadece Fortnite: Battle Royale‘in geleceği değil, Fortnite’ın geleceğini görmeye başlıyoruz. Oyun zaten bir zombi sağkalım oyunundan, bir savaşa dönüştüğünde kendini bir kez yeniden icat edebildiğini kanıtladı ve Playground Modu’nun yeniden değişmesi, bir başlangıç olabilir. Halihazırda, güncellemenin tam listesi Epic Games web sitesinde mevcut bulunmakta.

Reactions

0
0
0
0
0
0
Bu paylaşıma zaten etkileşim yapıldı.