Rüyada arabayla ters şeritten gitmek ne anlama gelir?

Lütfenoturum açveyakayıtpaylaşımları beğenmek.
Haberler

Rüyada hızlı bir arabanın içindeyken ters şeritten gitmek;  hali hazırda bekletilen sıkıntılarla gayet güzel bir şekilde çok yakında yüzleşmeye dalalet eder. Bu yüzleşmeler sonucunda da varmak istediğin yola da, kazasız-belasız bir şekilde ters şeritten gitsen de ulaşacağının habercisidir. Ters şerit, bilinçaltında bilinen ama bekletilen net cevaplı soruları da temsil eder. Yani kısa cevaplı, sorulması cesaret isteyen sorular gibi düşünebilirsin. Rüyalarımızda yaşanan bu durumlar, yakında olacak bu durum için bir nevi ruhani hazırlık.

 

Rüyada ters yolda araba sürmek sanılanın aksine kötü bir olay değildir fark edildiği üzere. Ayrıca rüyadaki 3 şertili ya da 4 şeritli bir yol ise; daha da büyük yollar açılacağına ve daha da bolluğa doğru koşa koşa, endişelere neden olan soruları aşa aşa ulaşacağını da müjdeler. Yani güzel bir şeydir rüyada ters köşeye yatmak, yani tersten gitmek. Çünkü gidiş ve ve bilinen bir durum var ortada.

 

Bu rüyanın içinde bir de ters şeritte giden araba görmek olayı ile de karşı karşıya gelmiş olabilirsin ki oda aynı olaya tekabül eder. Ancak arabanın içinde sen yoksan ve ters şeride giren araç başka birine aitse o zaman, bu anlatılan durumlar o arabanın içindeki kişinin ferahı ile ilgili olup, senin tanık olacağın bir olaya dalalet edecektir ki eğer tanıdığın bir kişi ise rüyada, rüyada selamlaşıyorsanız özellikle beraber bu sıkıntıların üstesinden gelmeniz gerektiğini gösteririr.

 

Rüyada ters yöne gidilen arabanın içinde başkaları da var ise herkesin ortak noktası olacak durumlarla karşılaşacağın ancak rüyada arabayı sen kullanıyorsan, senin öncülüğünde olacak bir şey olacağını unutma isterim.

 

Hal böyle iken; bu rüyada kamyonla, traktörle yada başka şeylerle de ters şeride girilmesinin yorumları araçların karakterize edilmesiyle ölçülebilir. Örnek olarak rüyada otobüs ile ters şeride giren bir kişi; çevresi ile ile beraber bazı sıkıntılardan etkilenip yine çevresi ile beraber atlatacağına dalalet eder.

 

O vakit; bu güzel rüya ile beraber güzel yarınlara iyi düşüncelerle, huzurlu bir şekilde ve karşımızdaki insanlara gülümseyerek en güzel şekilde bir olup mutlu geleceklere kucak açıyoruz.

 

Sevgiler.

Reactions

1
0
0
0
0
0
Bu paylaşıma zaten etkileşim yapıldı.