Rüyada hayvanlarla konuştuğunu görmek ne anlama gelir? Tabiri nedir?

Lütfenoturum açveyakayıtpaylaşımları beğenmek.
Haberler

Sıkı dur! İnanılmaz bir empati yeteğin var, öncelikle bunu belirtmem yerinde olacak. Çünkü hayvanlarla iletişim çok ayrı bir yetidir. Bu yazımda genel itibari ile hayvanlarla iletişimden bahsedicem ve başlıcalarına yer vericem. ( Bahsedicem, vericem vb. – İzmir’den kalma )

 

Daha önceki tabirlerimi okumadıysan da genel anlamda tanışmış olacağımız bu tabirde aklını alacağım! Normal rüya tabirleri sitelerinden yorulmuş olmalısın, hep aynı kalıp aynı bıdı bıdılar. Değişen dünyada, objelerin bizler için değiştiği şu hayatta rüyaların tabirleri nasıl 12983192831 yıl önce yazıldığı gibi olabilir ki? 100 Yıl önce rüyasında cep telefonu gören biri var mıydı? Ya da 200 yıl önce görülen görülen tekne ile bu zamanlar görülen tekne? O vakit hoşgeldin!. 🙂

 

Bu cümleleri neden sana yazıyorum rüyasında hayvanlarla konuşabilen kişi, çünkü sen empati canavarısın ve yazımdaki samimiyeti ve gerçekten aktaracaklarımı da hissedebilirsin. Yıllardır rüya aleminin içinde olan ben, bu işi zevk alarak yaptığımı anlayacaksın. O vakit tekrar hoş geldin…

 

Evcil hayvanın var ise ve en popülerlerinden başlamak gerekirse bu tatlı, sevimli, canavar her nasıl bir karaktere sahipse ve rüyada kedi ile konuşuyorsan bir çift lafım var; o kediciğin bir olayı var, seni acayip seviyor ve bu olayı onla fark etmen gerektiğini belirten bir durum var. Olay kum temizliği ya da verdiğin mamayı sevmemesi değil, insan ya da hayvan olayı da değil. Olay bu hayvan ( sürekli hayvan diyorum, kaba tabir ile değil bilesin. Doktor edasıyladır. ) senin içindeki hadiseyi fark etti nihayetinde ve bunun sadece bir başlangıç olduğunu unutma.

 

Rüyada Kedi ile konuşmak, artistik bir bakış açısını da yansıtır. İçindeki artist ortaya çıkmak üzere. Sanatçı bir kişiliğin var ise buna cesaret etmenin tam zamanı. Denemişsindir bir şeyler yapmayı, hatta bir çok şey yapmayı. “Daha ne dicem yahu!” Da diyebilirsin şu vakit. Yılmamalısın. Zaten istesen de durduramayacaksın kendini. Rüyada kedi ile konuşmak normal bir durum değil, kendini bulmak üzeresin ve içindeki güzellikleri insanlarla paylaşmak için can atıyorsun ya da atacaksın hazır ol.

 

Peki rüyada köpek ile konuşmak?

 

Oy! Bu daha farklı bir olay, yine empati yeteneği olan sen artık işlerde, güçlerde ya da projelerde yer almanın gerektiğini ya da alıyorsan da sıçramanın vaktinin geldiğini anlayacaksın. O vakit dur ve düşün! Bu köpek senle nasıl konuşuyordu? Sitem mi vardı? Rüyada havyalarak konuşmaya çalıştığın köpek mevcut haşır neşir olduğun işe “Haydi artık yap! Kendin ol ve göster kendini!” der nitelikte bir konuşma olabileceğini düşün. Yahu ihtiyacın olanı zaten şu yaşına kadar yaşamış olan sen daha ne duruyorsun? Köpekle aile olabilen, anlayabilen ve hatta konuşabilen bir insan diğer insanlara ne güzel şeyler paylaşır bir düşün. Çalışanların var ise onlara özel ilgi göster, patronların var ise kendini göster ve bu olayı yap! Köpeğinle biraz güreş tut ve karnını okşa sever hani. İyi bak ona…

 

Rüyada Atla konuşmak nasıl bir şey?

 

Rüyanda atla konuşuyorsan bir kere, gerçekten dünyada parmakla gösterilebilecek bir olay yapmaya meyilli birisindir ve uzun bir serüvende çok güzel başarılara imza atabileceğini de tahmin etmelisindir. Daha çok şey var da bu genel bir anlatım, sen bana bir yerden ulaş, ulaş ki detayları gönder. Detayları gönderdikçe paylaşayım en güzelinden sana ve sen olan herkese.

 

Rüyada kuşlarla konuşmanın vermiş olduğu dayanılmaz hafilik mi?

 

. OooO! İşin bir öteki aydınlık yüzü. Sen tam bir politik ruhlu kişisin. Yahu rüyada hayvanlarla konuşmak ne kadar güzel bir olay hiç düşündün mü? Can atıyorum size yazmaya, ulaşın bana! Sen kuşlarla konuşabilen sen! Yakındır güzel bir oluşumda başarılı olmana, insanların takdirini kazanmana, yakındır bilesin. Rüyadaki beyaz kuş, paçalı kuş, yaralı kuş, kocaman bir kuş ne ise sadece bunla da kalma, aklındaki o güzel düşünceni o rüyanda gördüğün kuş gibi biriyle paylaş. Paylaş ki çıkın güzellikler ortaya!

 

Rüyada kelebek ile konuşmak ta vardı değil mi?

 

İşte seni şöyle bir alalım… Sen aşmışsın. Daha da aşacaksın yakındır. Seni gibi felsefi bakış açılı güzel insan seni. Ah, en uzun yazmak istediğim hadiselerden biri de bu rüyadaki kelebek ve insan ilişkisi. Koca kanatlı güzel kelebekler, kırmızı kelebek, yeşil ya da rüyadaki bembeyazz kelebekler. Bu da senin karakterlerindeki derin akımları simgeliyor sevgili rüyasında kelebekle konuşan kişi. Bana detaylı bir açıklama göndermeyi unutma!

 

Evet, genel anlamda yazcak olursak ki dediğim gibi; hayvanlarla konuştuğunu gören kişi, aydınlanma evresinde olmaya yakın olan kişilerdir ve mevcut durumu kabullenmeye yönelik düşüncelerini baskınlaştırıp emin adımlarla benliğini bulmaya yakın olandır. İçindeki kötü düşüncelerden uzaklaşıp, bir olup kendinle barışıp güzel yarınlara…

 

Öpüyorum…

Reactions

1
1
0
0
0
0
Bu paylaşıma zaten etkileşim yapıldı.