Rüyada merdivende para bulmak ve mucizevi anlamı! Nedir peki?

Lütfenoturum açveyakayıtpaylaşımları beğenmek.
Haberler

Rüyadasın ve merdiven gördün. Sadece gördüğün merdiven değil, aynı zamanda ona para buldun. Bu garip ikilem arasında o vakit ne yapacağını ve ruh halini tahmin edebiliyorum. Stres yapmana gerek yok, çok şanslısın. Merdivende bulmuş olduğun paranın sana ve yakınlarına çok güzel bir anlamı var, sıkı dur!

 

Onlarca rüya tabiri sitesinde standart şeyler yazılırken neden benim gibi bir insanın bu rüya tabirlerine detaylıca girdiğini şimdi anlayacaksın. Amaç, bilinçaltımızdaki gün ışığına çıkmaya hazırlanan güzel düşüncelerimizi rüyalarımızda gördüğümüz şeylerle pekiştirip daha da huzurlu olmak!

 

Şimdi para miktarının yanı sıra, ( 10 TL olur, 100 TL olur, 200 TL olur, deste olur, sandıkta olur. Bunlara ayrı değineceğim. ) merdivenin biçimi çok ama çok önemli. Merdiven uzun ve dolambaçlı ise, ( hani filmlerde olanlardan yuvarlanmış merdivenlerden bahsediyorum. ) Harika bir düşüncen var ve bu düşünceyi kafadandan bir türlü atamıyorsun ve düşündükçe geliştirmeye başlıyorsun. Geliştirdikçe para ve huzur beraberinde senle geliyor. Sadece ama sadece tek yapman gereken o merdivenlerden çıkmaya başlamak olacak. Bu da büyük bir cesaret. Türk toplumunda görülen rüyadaki yuvarlak merdiven farklı bir anlam taşıdığı için cesaretle adımlara basman gerektiğini unutma.

 

Eğer bu merdiven, düz ve ileri doğru giden bir merdiven ise, gitmen gereken biri ya da bir yer var ve bunda da kendinden ödün vermen gereken adımlar söz konusu. Bu merdivenle de para bulmak, aynı şekilde geliri olan bir yol olduğuna dalelet. Açıkçası görünen her merdiven ve para sana güzel bir şey sağlıyor ve açıkcası ikisinde de biraz cesarete ve kararlılığa ihtiyacın olacak.

 

Şimdi gelelim paraya! Merdivende bulmuş olduğun bu paranın miktarı ve biçimine. Bazı paraların üstünde toz vardır. Saklanmış gibidir. Bunu fark etmek zordur ya da köşede bir yerdedir. Para ya da paralar merdivenlerin üzerindeyse yırttın! Kesin bir kazanç var. Eğer rüyanda merdivenin altında parayı bulduysan şimdi işin rengi değişiyor!

 

Dikkat!

 

Bilinçaltın diyorki! Merdivenleri çıkıp güzel ya da istikrarlı bir adım atabilirsin, ancak seni cezbeden başka bir olay var ve bu olayda da istediğin bir miktar para görünüyor. Yani sevgili dostum, eğer nefsine hakim olmayıp merdiven altındaki paraya yönelirsen yükselmeden, kariyerden ve kendini geliştirmekten uzak olup fani şeylerle uğraşacaksın ya da “Yok abi ben kararlıyım ve geleceğimi düşünüyorum!” dersen o zaman o görünen ya da görünecek olan kahverengi, mermer ya da kırmızı halılı merdivenden çıkacaksın.

 

Bütün bunların yanı sıra; bu merdiven mahsen merdiveni olur, dağ yamacındaki merdivenler olur ve hatta ranza merdiveni bile olur. Nereye gittiğini bildiğin ve gittiği yerde iyi olup olmayacağına odaklandığın sürece anlayacaksın ne dediğimi.

 

Paranın miktarına ne oldu?

 

Miktar değil de paranın görüntüsüne odaklan, küçük bir 1 TL olabilir ama parlıyordur o tozlu 200 TL den daha iyidir mesela. Deste-deste gördüğün para toplu paralar adım adım. Miss. Ya da 10TL emek işidir, yavaş-yavaş ama güzeldir. Euro görmek,  bu düşüncenin global olabileceği, rüyanda yabancı yatırımcıların da yer alabileceği, ve benzeri şeyler!

 

Bütün bu rüyada gördüklerine rağmen ve yorumlarımı da gerçekten samimi buluyor ve “Daha fazla detaaaay!” istiyorum diyorsan bana Twitter’dan ulaş, ulaş ki yayınlayalım. Mest ol, huzurlu ol, önünü gör, içindeki mutluluğu ve olman gereken güzel insanı ol.

 

Her ne olursan ol, güzelsin. Bunu kendine hatırlat a-dost!

 

Öpüyorum.

Reactions

0
0
0
0
0
0
Bu paylaşıma zaten etkileşim yapıldı.